Stichting Triathlon Ter Apel
 

Naam voluit

Woonplaats

Serie

Ronald Strijker

NIEUW-BUINEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Jan van der Laan

EXLOO

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Cor Schuttrups

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Iwan Goeree

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Linda Rakers

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Frank Schut

EXLOO

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Janine Oostwoud

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Janien Lubben

Emmen

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Jos Timmermans

GASSELTERNIJVEENSCHEMOND

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Marc Post

KLAZIENAVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Helen Bruinsma

ZWARTEMEER

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Erik Schroder

Groningen

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Mathilde Bausch

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Luut Peter Sterenberg

VEENDAM

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Harke Balkema

UITHUIZEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Hans Baron

EMMER-COMPASCUM

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Jerry Koorman

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Joost Hindriks

SCHOONEBEEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Wouter Dun

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Henk Reinders

RUINERWOLD

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Patrick Bos

SCHOONEBEEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Marleen de Vries

STADSKANAAL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Frank Klaassen

SCHOONEBEEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Roelof Kuper

WOERDEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Renate Hubers

SCHOONEBEEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Harrie Botter

KLAZIENAVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Alet Lingenaar

ZWARTEMEER

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Richard Moesker

EMMER-COMPASCUUM

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Erik Snijders

SCHOONEBEEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Jeroen Gubbels

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Erik Scherpen

SCHOONEBEEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Theo Fuhler

KLAZIENAVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Nanna Gelling

STADSKANAAL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Carina Herbers

KLAZIENAVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Fred Geuzinge

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Lieke Balkema

UITHUIZEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Jaap Meijering

RODEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Rene Blok

ZUIDBTOEK

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Roy Kreeft

KLAZIENAVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Wim de Groot

OUDE PEKELA

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Corine Visser

LEEUWARDEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Gert-Jan Bos

EMMEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Hanne Alberts

STADSKANAAL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Joey van Driessen

LEMELERVELD

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Ton Alberts

MUSSELKANAAL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Lambert van Nuil

KLAZIENAVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Maquinho Vorst

HOLTEN

Mini Triathlon Recreatief (Individueel)

Jan-Jorrit Lubben

ZWARTEMEER

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Corien Wegkamp

ZWARTEMEER

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Melissa Uil

WOERDEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Johan Mooibroek

STADSKANAAL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Arjan Elling

VRIES

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Frank Boels

STADSKANAAL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Milou Berends

DEVENTER

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Sjaak Leeman

GRONINGEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Jasper Roest

GRONINGEN

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Guus Oost

EMMER-COMPASCUUM

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Stijn Oost

EMMERCOMPASCUUM

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Annelies Vrancke

ROLDE

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Frank Jaspers

BAWINKEL

Achtste Triathlon Recreatief (Individueel)

Maurits van der Heijde

ONSTWEDDE

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Maurits van der Heijde

ONSTWEDDE

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Annette van der Heijde

ONSTWEDDE

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Marietta Scholte

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Karst Hut

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Niek Kuipers

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Wilma Swemmer

HOOGKERK

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Sabina Atema

GRONINGEN

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Geralda Warmink

GIETERVEEN

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Albert Ottens

VALTHERMOND

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Daniel Venema

VALTHERMOND

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Daniel Venema

VALTHERMOND

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Eline Wegman

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Geka Abelen

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Robert Mencke

TER APEL

Achtste Triathlon Recreatief (Estafette)

Naam voluit

Woonplaats


Hanne Alberts

Stadskanaal


Ton Alberts

Musselkanaal


Harke Balkema

Uithuizen


Lieke Balkema

Uithuizen


Hans Baron

Emmer-compascum


Mathilde Bausch

Emmen


Rene Blok

Zuidbtoek


Gert-Jan Bos

Emmen


Patrick Bos

Schoonebeek


Harrie Botter

Klazienaveen


Helen Bruinsma

Zwartemeer


Joey van Driessen

Lemelerveld


Wouter Dun

Ter apel


Theo Fuhler

Klazienaveen


Nanna Gelling

Stadskanaal


Fred Geuzinge

Emmen


Iwan Goeree

Emmen


Wim de Groot

Oude pekela


Jeroen Gubbels

Emmen


Carina Herbers

Klazienaveen


Joost Hindriks

Schoonebeek


Renate Hubers

Schoonebeek


Frank Klaassen

Schoonebeek


Jerry Koorman

Ter apel


Roy Kreeft

Klazienaveen


Roelof Kuper

Woerden


Jan van der Laan

Exloo


Alet Lingenaar

Zwartemeer


Janien Lubben

Emmen


Jan-Jorrit Lubben

Zwartemeer


Jaap Meijering

Roden


Richard Moesker

Emmer-compascuum


Lambert van Nuil

Klazienaveen


Janine Oostwoud

Emmen


Marc Post

Klazienaveen


Linda Rakers

Emmen


Henk Reinders

Ruinerwold


Erik Scherpen

Schoonebeek


Erik Schroder

Groningen


Frank Schut

Exloo


Cor Schuttrups

Emmen


Erik Snijders

Schoonebeek


Luut Peter Sterenberg

Veendam


Ronald Strijker

Nieuw-buinen


Jos Timmermans

Gasselternijveenschemond


Corine Visser

Leeuwarden


Marleen de Vries

Stadskanaal


Corien Wegkamp

Zwartemeer